ThunderZ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum Sa Scapi De Crud

In jos

love Cum Sa Scapi De Crud

Mesaj  JuSt pLaY Mar Noi 20, 2012 10:37 pm

Salut.
Am realizat ca multi cand se plictisesc de un caracter,il fac crud si dupaia nu mai joaca iar peste un interval de timp vor sa se reapuce dar ce pacat,sunt cruzi si nu mai pot juca.Eu astazi o sa va explic cum scapati repede de gradul crud pentru ca banuiesc ca nu multi stiu acest lucru
Multi dintre voi credeti ca daca va faceti shop va scade gradul repede,nu va scade asa repede pe cat credeti,daca veti sta shop veti fi neutru intr-o luna
Eu stiu cum scapati de crud in cateva ore/o zi
Intrati pe caracter dar ATENTIE,nu trebuie sa aiba in inventar nici macar o sageata de bambus,trebuie sa fie gol golut.
Dupa ce ati golit caracterul,va duceti in tara de foc (banii nu trebuie aruncati,ii puteti tine in inventar).In tara de foc daca apasat tasta M (map) veti gasi un cerc cu foc unde este vulcanul (este prin mijlocul mapei).Duceti contul langa vulcan apoi bagati metinul in bara si va jucati alt ceva sau intrati pe alt cont si in cateva ore sau o zi contul va fi neutru

Sper Ca Team Ajutat Smile
JuSt pLaY
JuSt pLaY

Mesaje : 97
Activitate : 272
Reputatie : 0
Data de inscriere : 20/11/2012
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum